Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

Premium Danışmanlık Hizmetleri

Artı ve Artı olarak yaygın teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin ağ yapılarına artan değerler katmaya devam ediyoruz.

Güvenebileceğiniz Uzmanlık

Projenizin her aşamasının mükemmel bir şekilde planlandığından ve yürütüldüğünden emin olmak için bilgi ve deneyimlerimize güvenin.

Ağ Planlama ve Tasarım

Ağınızın, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize edilmesini sağlayan kurulum ve tasarım hizmetleri sunuyoruz. Gereksiz maliyetler olmadan mümkün olan en iyi kapsama alanını ve performansı elde etmek, ağ tasarımlarınızda doğru mimariyi tasarlamak için sektör lideri planlama araçlarını kullanıyoruz.

Kurulum ve Entegrasyon

Kablolama kurulumundan, asılı erişim noktalarına, anahtarlar ve ağ geçitleri kurmaya kadar, son derece deneyimli entegrasyon ekibimiz ağ tasarım planlarınızı gerçeğe dönüştürmektedir. Ağınızın ilk günden itibaren işletmenize güç vermeye hazır olması için yeni ağınız ile diğer teknoloji sistemleri arasında bağlantı kurmak için ekibinizle işbirliği yapıyoruz. Sadece rahatlayın, en önemli görevlerinize odaklanın ve ağır işleri biz yapalım.

Premium Raporlama

Ağlarınızın kullanımı ve performansı hakkında tam görünürlük sağlamak adına ayrıntılı ve yapay zeka odaklı analitik raporlama araçları kullanmaktayız. Raporlama hizmetlerimiz isteğe bağlı olarak düzenli bir zaman aralığı için ya da planlanmış zaman aralıkları ile görüşlerinize sunulabilir, böylece ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olursunuz. Ayrıntıları personel ve yönetimle paylaşmanın kapsamlı ve zahmetsiz olmasını sağlamak için birden fazla format desteğimizde mevcuttur.

Bize Ulaşın

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

İLETİŞİM